wilki

Polecane strony

Puzzle ze zwierzętami - dużo puzzli z obrazkami zwierząt (znajdą się też wilki), strona dla miłośników układania oraz wielbicieli zwierząt, nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Atlas zwierząt - wilk - podstrona z atlasu zwierząt przedstawiająca podstawowe informacje o wilku: występowanie, siedliska, ewolucj, cechy charakterystyczne wilka, tryb życia, systematyka.

Dźwięki i odgłosy - tutaj mozna posłuchać online odgłosów i dźwięków wydawanych przez zwierzęta, maszyny i ludzi oraz odgłosów natury takich jak strumyk, poranek, ocean, woda, wiatr, leśna polana, burza, deszcz.

Miesiące w roku - witryna opisująca wszystkie miesiące w roku, ciekawostki o miesiącach: przyroda, pogoda, święta, przysłowia, imieniny. Zdjęcia obrazujące dany miesiąc.

Portal Ekologiczny - wiadomości ekologiczne, ekologia, ochrona przyrody i ochrona środowiska, zwierzęta, atlas zwierząt.

Aktualny czas - strona prezentuje aktualną godzinę i czas w polsce oraz za granicą, dane pobierane są z zegarów atomowych, czas zimowy i czas letni, strefy czasowe.