nie czekaj! skorzystaj z oferty promocyjnej

Chcę skorzystać
(WAŻNA:

)

Zarządzanie projektami w PRAKTYCE

Chcę to!
Powiedz coś więcej

Naucz się prowadzić projekty EFEKTYWNIE, tak aby przynosiły oczekiwane rezultaty biznesowe w jak najkrótszym czasie.


Ten kurs da Ci praktyczne narzędzia i triki do natychmiastowego zastosowania, by projekty prowadzone przez Ciebie, lub Twój zespół odnosiły sukces.

Ania Popławska

Head of Project Management and Processes Evenea, COO FID Group

Chcesz zbudować w swojej firmie środowisko stymulujące efektywność projektów?

Pokażę Ci jak!

Ponad 10 lat zarządzałam projektami i optymalizowałam procesy biznesowe w międzynarodowych korporacjach (Procter&Gamble, Sanofi, Mediacom) z zastosowaniem najnowszych trendów i technologii, generując miliony oszczędności na kilkudziesięciu rynkach.


W tym czasie zdobyłam też uznane, międzynarodowe certyfikaty PMP i ITIL, potwierdzające wysokie kompetencje oraz doświadczenie menadżerskie z zakresu zarządzania projektami i procesami.

Jednak nie o nagrody i certyfikaty tu chodzi, tylko o PRAKTYKĘ :-)

Mimo, że wszystkie projekty były inne, pewne rzeczy były niezmienne:


Te same zasady, sytuacje, metody postępowania budowały zespół i prowadziły do wspólnego sukcesu. I z drugiej strony, podobne zachowania, niedopatrzenia zagrażały tym sukcesom.

Od 2018, już jako wspólniczka Basi, Marka i Piotrka Piasków, dzielę się wiedzą w środowisku Przedsiębiorców, m.in. prowadząc z nimi konsultacje. Źródła sukcesów i porażek ich projektów są dokładnie takie same co w przypadku wielkich korporacji, jedynie skala jest inna.

Jestem wielką fanką logiki, struktury i produktywności. Dzięki zamiłowaniu do projektów i procesów udaje mi się łączyć karierę zawodową z wychowywaniem trzech synów i uprawianiem triathlonu.

Chcę, aby złote zasady zarządzania projektami i moje triki pracowały również dla Ciebie. I to szybko! Dlatego mój kurs jest bardzo konkretny - materiały video są krótkie (w sumie liczą dwie godziny) i jeśli sumiennie wykonasz ćwiczenia, już po kilku godzinach poświęconych kursowi, przyswoisz wiedzę i narzędzia!

Sprawdź

Zarządzanie projektami w PRAKTYCE

Czego się nauczysz z tego kursu?

Jak zapanować nad zadaniami do wykonania i zbudować harmonogram, który będzie jednocześnie elastyczny i dynamiczny.

Jak definiować cel projektu, by jego realizacja była tylko formalnością.

01.

02.

03.

Jak wyeliminować chaos decyzyjny.

04.

Jak prowadzić efektywną komunikację w zespole.

Chcę to!

Dla kogo jest ten kurs?

Dla przedsiębiorców

i managerów

którzy chcą zrozumieć, na jakich fundamentach budować środowisko stymulujące efektywność zespołów projektowych.

którzy poszukują praktycznych, łatwych do wprowadzenia narzędzi, które pozwolą zwiększyć efektywność i zyskać większą kontrolę nad realizacją zadań.

Dla Project Managerów

którzy chcą podnieść swoje kompetencje, ale również po to, aby wiedzieli czego wymagać od Project Managerów, by móc dostarczać najlepsze efekty swojej pracy.

Dla członków zespołów projektowych, specjalistów

Marek Piasek

Przedsiębiorca, autor książki Zrozumieć Marketing

Razem z Anną Popławską od kilku lat budujemy i rozwijamy nasze firmy. Początkowo Ania dołączyła do jednego z naszych projektów. W krótkim czasie wartość jaką wniosła do naszych zespołów spowodowała, że objęła udziały i stała się naszym wspólnikiem. Sam prze wiele miesięcy pod czujnym okiem Ani zdobywałem wiedzę na temat zarządzania projektami, którą mogłem zweryfikować podczas konsultacji indywidualnych. Kurs powstał z potrzeby spowodowanej tym, że szukaliśmy narzędzia, które pomoże nam w szybkim czasie wdrażać osoby zarządzające projektami. Zamiast za każdym razem tłumaczyć wszystko od nowa możemy przyznać dostęp do kursu, który stał się nieodłącznym elementem on-boardingu, czyli wprowadzenia nowej osoby do zespołu zaraz po zakończonej rekrutacji. Wierzę, że dostępny materiał szkoleniowy pozwoli Ci być skuteczniejszym managerem i wykonać zaplanowaną ilość zadań.

Dzięki konsultacjom z Anią zacząłem naprawdę zarządzać moim czasem, przez co znacząco wzrosła moja efektywność. Z powodzeniem stosuję metodę SMART do definiowania celów mojej firmy i otwierania projektów. Ustandaryzowałem używanie firmowego komunikatora i wprowadziłem Asanę do zarządzania projektami, co uprościło przepływ informacji w moim zespole. Spotkania, które prowadzę przynoszą teraz zamierzony efekt, bo zawsze upewniam się, że doprecyzowane są kolejne akcje do wykonania. Mam więcej czasu na budowanie strategii. Aktualnie staram się przekazać wiedzę zdobytą we współpracy z Anią do mojego zespołu, bo uważam, że każdy pracownik potrzebuje tych umiejętności i kompetencji.

Paweł Szwajkowski

Founder, Planteon.pl

Świetnie wspominam współpracę z Anią nad projektami w Procter & Gamble. Ania posiada wieloletnie, nieocenione doświadczenie w prowadzeniu dużych, kompleksowych projektów. Dodatkowo jest osobą bardzo konkretną i wiedza przekazywana przez nią zawsze jest bardzo merytoryczna i skupiona na rozwiązaniu realnych problemów. Jest osobą bardzo sumienną, poświęca się powierzonym obowiązkom. Potrafi przekazywać skomplikowane treści w prosty sposób, dzięki czemu zastosowanie proponowanych przez nią rozwiązań w praktyce jest łatwe.

Senior IT Director, Procter & Gamble

Krzysztof Stefanski

Nasza indywidualne współpraca konsultacyjna z zakresu zarządzania projektami przerodziła się w stałe partnerstwo. Ania prowadzi teraz mój zespół i wdraża każdego nowego pracownika z zakresu efektywnej komunikacji, zarządzania projektami, a także organizowania pracy własnej, a ja mogę skupić się na budowaniu firmy. Cieszy mnie to, że dzięki naszej współpracy mój zespół pracuje teraz jak dobrze naoliwiona maszyna, bo najbardziej skomplikowane zagadnienia rozłożone są na proste zadania z określonymi terminami i sposobem komunikacji. Ania wsłuchuje się w moje potrzeby i problemy, aby znaleźć na nie najlepsze rozwiązania.

CEO, FID Group

Filip Piechowiak

Agenda kursu

WPROWADZENIE

1

Dowiesz się, na czym i dlaczego będzie skupiał się kurs.

5 min

PODSTAWY: DEFINICJA

Dowiesz się, jakie są kluczowe cechy projektów i co odróżnia je od operacji i procesów.

2

5 min

Zrozumiesz, jakie są konieczne etapy projektu i czynności w ich ramach, ktorych pominięcie grozi porażką.

PODSTAWY: FAZY PROJEKTU

3

Ćwiczenia

13 min

Nauczysz się definiować cele projektu, aby były one klarowne, realne ale i inspirujace dla Twojego zespołu, a dostarczone wyniki nie byly dla Ciebie przykrą niespodzianką.

Ćwiczenia

DEFINIOWANIE CELU METODĄ SMART

4

Ćwiczenia

PLANOWANIE Z WYKORZYSTANIEM WBS

Dowiesz się, jak podejść do zdefiniowania zakresu prac do wykonania w projekcie i kogo do tego zaangażować, by nic nie pominąć i uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

5

PLANOWANIE: DOBRY HARMONOGRAM

Ćwiczenia

6

17 min

Zrozumiesz, jakie role muszą zostać obsadzone w projekcie i jak wyeliminować chaos decyzyjny w kluczowych momentach projektu.

Ćwiczenia

10 min

ROLE W PROJEKCIE

7

KLUCZOWE ELEMENTY KOMUNIKACJI

Zrozumiesz, jakie narzędzia potrzebne są do usprawnienia komunikacji w zespole projektowym, dlaczego należy stworzyć standardy komunikacji i czego te standardy powinny dotyczyć.

7 min

9

Ćwiczenia

ZARZĄDZANIE RYZYKIEM

Nie żyjemy w idealnym świecie - nauczysz się, jak przygotować się na ewentualne problemy, aby nie wykoleiły one całego projektu.

8

Otrzymasz gotowy przykład do zastosowania standardów używania komunkatora firmowego i narzędzia do zarządzania projektami.

Poznasz triki, jak pisać, by osiągnąć oczekiwany efekt i jak prowadzić spotkania, aby budowały one wartość dodaną dla Twojej firmy.

19 min

18 min

KOMUNIKACJA - PRZYKŁAD STANDARDÓW DLA NARZĘDZI

Ćwiczenia

EFEKTYWNE SPOTKANIA I WYPOWIEDZI

ZAKOŃCZENIE

Dowiesz się, jak możemy wspólnie dalej rozwijać Twoje kompetencje.

1 min

10

12

11

10 min

5 min

7 min

Nauczysz się, jak efektywnie zarządzać harmonogramem projektu, by zadania były jasne i miały realne terminy, co wyeliminuje ryzyko opóźnień. I najważniejsze, aby plan ŻYŁ, a nie był oderwany od rzeczywistości, czyli, aby był otwarty na wprowadzanie potrzebnych zmian a jego aktualizacja była prosta i szybka.

Ile to kosztuje?

Ania Popławska

Head of Project Management and Processes Evenea,

COO FID Group

Zastanawiałam się długo ile powinna wynosić cena kursu. Moja edukacja kosztowała dziesiątki tysięcy złotych, ale przede wszystkim lata doświadczeń.


Postanowiłam jednak, że kurs zaoferuję w cenie, która pozwoli jak największej liczbie osób na skuteczniejsze zarządzanie projektami oraz realizację zadań. Zarówno ich własnych, jak i członków ich zespołów lub podwykonawców.

290 zł

Kupuję

Cena kursu to:

Potrzebujesz proformy? Kupujesz z zagranicy? Masz pytania?

Lub wyślij e-mail na: d.liecau@evenea.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - WolvesAcademy